عرضه گندم، جو، شکر و روغن در بورس کالا

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران امروز میزبان عرضه ۳۷ هزار و ۸۳۲ تن گندم، شکر، جو و روغن خام است.

عرضه گندم، جو، شکر و روغن در بورس کالا به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، ۳۳۲ تن جو دامی در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت فیزیکی و همچنین ۳۱ هزار تن گندم خوراکی، ۴ هزار تن گندم دوروم، ۲ هزار و ۲۰۰ تن شکر سفید، ۳۰۰ تن روغن خام در تالار محصولات کشاورزی عرضه می‌شود.
۲۰ هزار تن سبد میلگرد و تیرآهن، ۵ هزار تن تیرآهن ۱۴ تا ۱۸ و ۶ هزار تن سبد میلگرد مخلوط شرکت ذوب آهن اصفهان و یک هزار و ۲۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم شرکت ایرالکو در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می‌شود.
۷ هزار و ۶۰ تن انواع قیر و ۶۰۰ تن عایق رطوبتی در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می‌شود.
تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۸۲ هزار و ۹۹۴ تن انواع قیر، وکیوم باتوم، مواد شیمیایی و آرگون است.
همچنین یک هزار تن کنسانتره فسفات، ۳۲ تن ضایعات فلزی، ۲۵ تن روغن کارکرده و ۱۰ تن گوشت منجمد در بازار فرعی بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

قیمت هر اونس طلا؛ ۱۲۲۳ دلار

تازه‌ترین تحلیل اینوستینگ نشان می‌دهد که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده بیشتر تحت تاثیر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا قرار خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از بورس کالای ایران؛ قیمت جهانی طلا هفته گذشته با کاهش ۳. ۲۶ درصدی روبرو شده است که این بیشترین افت قیمت طلا از اوایل نوامبر به شمار می‌رود.
قیمت هر اونس طلا امروز ۱۲۲۳ دلار است.
وزارت کار آمریکا روز جمعه آمارهای اشتغال را اعلام کرد که بر این اساس اقتصاد این کشور طی ماه آوریل بیش از ۲۱۱ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است.
نرخ بیکاری آمریکا به کمتر از ۴. ۴ درصد رسیده که پایین‌ترین رقم در ده سال اخیر به شمار می‌رود.
میانگین دستمزد‌ها نیز در آمریکا در این مدت با رشد ۰. ۳ درصدی روبرو شده است. تازه‌ترین نظرسنجی اینوستینگ نشان می‌دهد که احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در نشست ژوئن به بیش از ۷۵ درصد رسیده است.
گمانه زنی‌های مربوط به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو می‌تواند تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار و افت قیمت طلا داشته باشد.
کاهش نگرانی‌های سیاسی در عرصه بین المللی به خصوص با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و کاهش تنش در شبه جزیره کره می‌تواند تاثیر زیادی بر بازارهای بین المللی به خصوص بازار طلا داشته باشد.
همچنین قیمت هر اونس نقره نیز هفته گذشته با افت شدید ۵. ۷۲ درصدی روبرو بوده است.
انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا می‌تواند چشم انداز روشن تری را نسبت به وضعیت این کشور ارائه دهد و همین طور این مساله را مشخص کند که آیا فدرال رزرو قصد افزایش نرخ بهره طی ماه‌های آینده را خواهد داشت یا نه. به نظر می‌رسد انتشار آمارهای خرده فروشی و تورم مهمترین شاخص برای روشن شدن وضعیت اقتصادی آمریکا خواهد بود.
وزارت بازرگانی آمریکا نیز روز جمعه آینده آمارهای خرده فروشی در ماه آوریل را مننشر خواهد کرد. پیش بینی می‌شود که خرده فروشی در آمریکا طی ماه گذشته ۰. ۶ درصد رشد داشته باشد.
در حالی که هزینه‌های مصرفی بیش از ۷۰ درصد اقتصاد آمریکا را تشکیل می‌دهد، وضعیت خرده فروشی می‌تواند تاثیر زیادی بر اوضاع اقتصادی این کشور داشته باشد. وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه نیز آمارهای تورم را مننشر می‌کند.
تحلیلگران بر این باورند که نرخ تورم آمریکا طی ماه گذشته ۰. ۲ درصد افزایش داشته است.
ماریو دراگی رئیس بانک مرکزی اروپا روز چهارشنبه درباره سیاست‌های پولی سخنرانی خواهد کرد.
آمریکا در همین روز آمارهای قیمت واردات را اعلام می‌کند.
بانک‌های مرکزی انگلیس و نیوزلند پنجشنبه سیاست‌های پولی و نرخ بهره جدید خود را اعلام خواهند کرد.
چین نیز آمارهای تجارت خارجی طی ماه گذشته را منتشر می‌کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/