فردا ؛ آغاز نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه های کوچک

نخستین نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه های کوچک کشور فردا با حضور و مشارکت بیش از 250 شرکت و واحد تولیدی مناطق مختلف کشور در شبستان اصلی مصلی بزرگ امام خمینی(ره) آغاز بکار می کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اولین نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه های کوچک کشور: در این نمایشگاه که تا 24 اردیبهشت دایر خواهد بود، واحدهای تولیدی کالاهایی همچون صنایع چوبی و مبلمان،کالای خواب، واحدهای تولیدی فرش و تابلو فرش ، تولیدی های لوازم آشپزخانه، کارگاه های تجهیزات روشنایی و صنایع دستی حضور و مشارکت دارند.
با توجه به اینکه امسال سال «اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال» نامگذاری شده است،
این نمایشگاه در جهت تحقق این هدف و کمک به تولیدکنندگان خرد، اشتغالزایی و یافتن بازارهای فروش داخلی و خارجی، برگزار خواهد شد.
در حال حاضر650 هزار بنگاه تولیدی کوچک و متوسط در کشور فعالیت دارند و بطور میانگین به ازای هر کارگاه صنفی 2.2 کارگر شاغل هستند که این تعداد بدون احتساب صاحب کارگاه است و با در نظر گرفتن کارفرما هر واحد صنفی به طور متوسط 2.3 شاغلند و در مجموع در واحدهای تولیدی کوچک و متوسط کل کشور حدود 6.5 میلیون نفر شاغل هستند.
اولین نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه های کوچک کشور از فردا تا 24 اردیبهشت هر روز از ساعت11تا 21 در شبستان مصلی امام خمینی (ره) آماده بازدید علاقه مندان است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/