آخر هفته با تماشاخانه و فیلم های سینمایی شبکه پنج

4302

 

شبکه پنج سیما انیمیشن " بری زنبوری" ، فیلم های سینمایی " زمین بازی" و " جاده مرموز" را برای آخر هفته مخاطبان درنظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، انیمیشن کودک " بری زنبوری" محصول 2007 آمریکا روز پنج شنبه 4 شهریور ساعت 13:30 برای مخاطبان نمایش داده می شود.
بری زنبور یست که به تازگی از داشنگاه فارغ التحصیل شده ولی خسته و ناامید است و فکر می کند که وقتش به بطالت می گذرد و از صبح تاشب بیرون کند مشغول جمع کردن عسل است. زندگی بری توسط یک گلفروش که او را با خود به گلفروشی می برد تغییر می کند و او متوجه می شود که عسلی که آنها درست می کنند چقدر برای انسانها قابل استفاده است.

فیلم سینمایی «زمین بازی» به کارگردانی دیوید ام. ایوانسن، جمعه 5 شهریورماه ساعت 09:00 از شبکه پنج پخش می شود.
داستان فیلم با بازی تام گوری، مایک ویتار، پاتریک رنا و چانسی لئوپاردی درباره اسکات اسمالز یک پسر بچه درسخوان است که از بیسبال چیز زیادی نمی داند و به تازگی ناپدری اش بیل تلاش می کند که به او بیسبال یاد دهد که چندان موفقیت آمیز نیست. در عوض اسکات با پسر بچه ای به نام بنجامین فرانکلین رودریگز آشنا می شود که او را به میان گروه بیسبال خود می برد و با حوصله به تدریج به اسکات توپ گیری در بیسبال را می‌آموزد. بیسبال برای همه بچه های گروه چیزی در حد سرگرمی اوقات فراغت است اما برای بنجامین در حکم تمام زندگی اش است. در انتهای زمینی که بچه ها معمولا در آن بیسبال بازی می کنند پرچینی وجود دارد و از پشت آن همواره صدای ترسناکی به گوش می رسد. هر توپ بیسبالی که پشت این پرچین می افتد توسط یک سگ ربوده و نگهداری می شود که بچه ها می گویند یک هیولاست. یک روز که ...
فیلم سینمایی «جاده مرموز» به کارگردانی ایوان سین، جمعه 5 شهریور ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج به روی آنتن می رود.در این فیلم خواهیم دید: جی سو آن، کارآگاه بومی پلیس برای حل پرونده مرگ دختر نوجوانی به نام جولی که جنازه او در حاشیه بزرگراه پیدا شده است به شهری دور افتاده که قبلا خودش ساکن آنجا بوده است باز می‌گردد. او در حالی که پرونده را پیگیری می کند متوجه می شود جانو که از افراد دیگر پلیس است، با پخش کنندگان مواد مخدر همکاری دارد و با انها همدست می باشد و مرگ جولی نیز مرتبط به همین پخش کنندگان مواد می باشد. او که خود دختری نوجوان دارد و از آینده کودکان شهر کوچکش نگران است تصمیم می گیرد بر خلاف مخالفت‌هایی که از سوی مافوقش برای پیگیری پرونده می شود ماجرا به پایان برساند و ...

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/