ویژه برنامه های ماه محرم در شبکه پنج

emam Copy

 

 

 

شبکه پنج سیما همزمان با فرا رسیدن ماه محرم ویژه برنامه های مذهبی متنوعی را برای عزاداران حسینی تدارک دیده است که از اول ماه محرم بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، سریال بوی تاک، گناه چهارم، سخنرانی مذهبی، نیمه پنهان
و..... عنوان برنامه هایی است که در جدول پخش شبکه پنج سیما قرار می گیرد.
بوی تاک
سریال «بوی تاک» به تهیه کنندگی محسن روحی و کارگردانی و نویسندگی سعید پور شعبانی از شنبه 10 مهرماه هر شب ساعت 23 از شبکه پنج در ایام محرم پخش می شود.
" گناه چهارم"
شبکه پنج قرار است با پایان مینی سریال «بوی تاک»، سریال «گناه چهارم» به تهیه کنندگی داریوش بابائیان و کارگردانی عباس خواجه وند را پخش کند.
امیرمحمد زند، کاظم افرندنیا، کیمیا باباییان، جمشید جهان‌زاده، آرمان صورتگر، زهره حمیدی و... هنرمندانی هستند که در این مجموعه حضور دارند.
"گناه چهارم" مضمونی اجتماعی ـ مذهبی دارد و داستان زندگی دو خانواده را روایت می‌کند که بر اثر خشم حاصل از یک اتفاق کوچک درگیر مقوله قتل می‌شوند و در ادامه همین امر باعث به وجود آمدن اتفاقات مختلفی در طول داستان خواهد شد.

نیمه پنهان
"نیمه پنهان" عنوان برنامه ای گفتگو محور است که با همسران سرداران و شهدای دفاع مقدس مصاحبه می کنند. این برنامه در ایام ماه محرم هرشب 30 دقیقه بامداد پخش می شود. نیمه پنهان فرهنگ ایثار و فداکاری در راه دین در عصر امام خمینی (ره) را بازخوانی می کند.

سخنرانی مذهبی و مداحی
سخنرانی مذهبی عنوان دیگر برنامه این ایام است. مجموعه سخنرانی حجت الاسلام رنجبر با موضوع " هدایت و قرب الهی با پیروی از اهل البیت( ع) " دهه اول محرم هر روز ساعت 17:40 دقیقه برای مخاطبان به مدت 30 دقیقه پخش می شود. همچنین سخنرانی حجت الاسلام آقا تهرانی نیز با موضوع "ماه محرم و قیام امام حسین (ع)" هر روز ساعت 7 صبح برای مخاطبان روی آنتن می رود. وله های مداحی سید مجید بنی فاطمه، حاج مهدی سلحشور و ... نیز در دهه اول ماه محرم در لابه لای برنامه این شبکه پخش می شود.
ارتباط زنده با کربلا معلی
ارتباط زنده با شهر کربلا معلی و پوشش تصویری هیات عزاداری یکی از برنامه های شبکه پنج سیماست که در دهه اول ماه محرم ساعت 22 روی آنتن می رود.
توتیا
برنامه «توتیا» یک مجموعه مستند ترکیبی است که در ماه محرم از شبکه پنج سیما پخش می شود.این برنامه در قالب مستند ترکیبی 30 دقیقه ای به موضوع عزاداری و خادمان حضرت سیدالشهدا(ع) می پردازد. عوامل این برنامه ضمن سفر به جای جای ایران و به تصویر کشیدن وقایع و سوژه های ناب مربوط به دستگاه حضرت سیدالشهدا(ع)، با ذاکران، شاعران و خادمان امام حسین(ع) نیز گفتگوهایی داشته اند. این برنامه ساعت 13 پخش می شود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/