فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه پنج

shan5 Copy

 

" داستان سامرا" ، " ویلای پرماجرا" ، " آدم ربایی " و..... فهرست فیلم های سینمایی شبکه پنج سیماست که روزهای پنج شنبه و جمعه 18 و 19 آذرماه برای مخاطبان پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «داستان سامرا» به کارگردانی حسین سلطانی و وحید چالاک، پنجشنبه 18 آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در خلاصه این فیلم خواهیم دید: یک گروه شیطانی و خرابکار به کمک امواجی رادیویی انسان‌ها را کنترل کرده و از آنها نیروهایی انتحاری برای حمله به حرم امام حسن عسگری(ع) در سامرا می‌سازند. برای مقابله با آنها، عده‌ای از دانشمندان جوان ایرانی دستگاهی اختراع کرده‌اند که اثر آن را خنثی کند، اما......
فیلم تلویزیونی «ویلای پر ماجرا» به کارگردانی مهرداد محتشمی، جمعه 19 آذر ماه ساعت 9 برای مخاطبان پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده است: سعید که آهنگساز شعرهای کودکانه است برای ساخت آهنگ به ویلای دوستش می رود. او قصد ازدواج با نیلوفر را دارد که پدر نیلوفر مخالف است اما اتفاقاتی می افتد که نظرش نسبت به او تغییر کرده و رضایت به ازدواج آنها می دهد.
کیومرث ملک مطیعی، شهرام قائدی، شهرزاد عبدالمجید و ساعد هدایتی در فیلم تلویزیونی «ویلای پر ماجرا» هنرنمایی کرده اند.
فیلم سینمایی «آدم ربایی» به کارگردانی مارتین تری رینت، جمعه 19 آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج نمایش داده می شود.
در این فیلم با بازی راجر هاور، رینات چالتون، وان آچات و گیج نابر خواهیم دید: رم پدر پیری دارد که پس از بیست سال کار در کارخانه اخراج شده است . و وضع مالی خوبی ندارد که تصمیم می گیرد پیشنهاد دزدیدن آقای بردمن کارخانه دار را بدهد. آدم دزدها بردمن را می دزدند و سه هفته در یک اتاق کوچک نگهداری می کنند و از او مبلغ هنگفتی پول می گیرند اما .......
فیلم سینمایی «تشنه سرعت» به کارگردانی الکس راناریولو، جمعه 19 آذرماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می شود.
در این فیلم با بازی جوزف کراس، جان پیپر فرگوسن، برندو ایتون و نیکول بدان خواهید دید: دنی با مادر و ناپدری اش زندگی می کند او مدام با شرکت در مسابقات خیابانی درد سر درست می کند. پدر او هم سال‌ها پیش قهرمان اتومبیل سواری بوده که در اثر تصادف پایش خرد شده و دیگر نمی تواند مسابقه دهد. دنی با یکی از همکلاسی هایش جیک که پدر او هم رقیب پدرش در مسابقات بوده دائما در رقابت است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/