وزیر بهداشت مهمان دستخط می شود

photo 2016-09-21 12-28-01 Copy

 

سید حسن قاضی زاده هاشمی پنج شنبه 2 دی ماه در برنامه "دست خط " از چگونگی تدوین طرح تحول سلامت ،ضعف ها و قوت های آن و موانع موجود برای اجرای این طرح سخن می گوید و وجوهی خاص از زندگی شخصی خود از جمله کلاس بازیگری که مدتی درآن شرکت داشته است، را بازگو خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، وزیر بهداشت در این برنامه درباره چگونگی پزشک شدن خود ،حضور در صحنه مبارزه علیه رژیم پهلوی ،آشنایی با آیت الله خامنه ای در مشهد ،چرایی رها کردن جهاد سازندگی در سال 62 ،حضور در جبهه ها و مجروحیت خود ،حضور در دولت یازدهم و چگونگی پذیرش پیشنهاد رییس جمهور سخن خواهد گفت .
بنا بر این گزارش، دکتر هاشمی در این برنامه از علاقمندی خود به هنر بازیگری و چگونگی شرکت در کلاس فن بازیگری یکی از بازیگران نامدار کشور در مشهد سخن می گوید .
همچنین در این برنامه ضمن تشریح خطای پزشکی در درمان عباس کیارستمی کارگردان برجسته سینما به آخرین مراحل رسیدگی به این تخلف محرز اشاره و آن را تشریح خواهد کرد،
دکتر قاضی زاده هاشمی در این برنامه از جلسه خاص خود با مهران مدیری و ناگفته های آن در خصوص ساخت سریال درحاشيه هم سخن خواهد گفت.
برنامه دست خط هر هفته پنج شنبه ها ساعت 19 به تهیه کنندگی و اجرای محمد حسین رنجبران از شبکه پنج سیما پخش می شود و تکرار آن هم جمعه ها نه صبح و یکشنبه ها سی دقیقه بامداد خواهد بود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/