بازدید مدیر شبکه پنج از سریال لژیونر

photo 2017-04-10 14-38-35 Copy

 

مجید زین‌العابدین مدیر شبکه پنج سیما و غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج، از پشت صحنه سریال لژیونر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مدیر شبکه پنج سیما دوشنبه 21 فروردین ماه با حضور در لوکیشن این سریال به کارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی در جریان روند تولید این سریال قرار گرفتند.
حسن پورشیرازی، محمدرضا شریفی‌نیا و اشپیتم آرفی (بازیکن لژیونر فوتبال) از جمله بازیگران حاضر در صحنه بودند که سکانس‌ مربوط به حضور این بازیکن در هتل تهران و مشکلاتی که با آن مواجه می‌شود، را بازی می‌کردند.
مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال در جمع خبرنگاران گفت: سریال «لژیونر» قصه روز جامعه، ازدواج و تحصیل جوانان را دنبال می‌کند. طبیعی است یکی از موضوعات مهم جامعه ورزش است و به این موضوع هم می پردازیم. ما به حواشی ورزش پرداختیم.
گفتنی است؛ تاکنون 40 درصد سریال تصویربرداری شده است و تاریخ پخش هم مشخص نشده است. مجموعه تلویزیونی لژیونر به کارگردانی مسعود آب پرور، نوشته پیمان عباسی است و محمدرضا شریفی‌نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری، هلیا امامی، ساغر عزیزی، اتابک نادری، پیام احمدی نیا، آذین رئوف، حامد آهنگی و ... بازیگران اصلی این سریال هستند.
مجموعه تلویزیونی "لژیونر" در لوکیشن‌های ورزشگاه تختی، فرودگاه امام و خانه‌ای در شهرک راه آهن تولید خواهد شد و قرار است از شبکه پنج سیما، پخش شود.
خلاصه داستان سریال «لژیونر» این است: بهمن و توفیق دو دوست قدیمی هستند که از برادر به هم نزدیک تر به نظر می رسند، آن ها ناف دختر و پسرشان را به نام هم بریده اند. اما بچه های آنان که امروز به سن ازدواج رسیده اند، راضی به این امر نیستند، این باعث می شود تمام این دوستی 30 ساله کم کم تحت‌الشعاع قرار بگیرد و...
گروه کارگردانی این سریال سحر ضیایی، سجاد کریمی، سام ملایم وند، گروه تصویربرداری مصطفی معمار، مهران کاووسی، محمد کمیجانی، پیمان کاووسی، حامد کاووسی.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/