حماسه 22 بهمن در قاب تصویر ایران سربلند

22bahman

" ایران سربلند" عنوان ویژه برنامه زنده یوم الله 22 بهمن کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که حضور پرشور و با شکوه مردمایران را در راهپیمایی پوشش تصویری می دهد .

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، گودرز عزیزی تهیه کننده ویژه برنامه " ایران سربلند" در توضیح ساختار آن گفت: ویژه برنامه 22 بهمن شبکه پنج سیما با هدف به تصویر کشیدن حضور پر شور مردم انقلابی در روز راهپیمایی 22 بهمن هم مانند سال های گذشته از دو محل استودیو پخش صبا و محل استیج شبکه پنج سیما در خیابان آزادی ( نبش میمنت) با حضور میهمانان ویژه از مسئولین کشوری و مبارزان دوران انقلاب بر روی آنتن می رود.

عزیزی ادامه داد: در بخش ابتدایی این ویژه برنامه چهره های سیاسی ، فرهنگی ، هنری کشور

با حضور در استودیو پخش به بررسی و تحلیل اتفاقات و رویدادهای مهم مرتبط با دوران انقلاب می پردازند.

تهیه کننده برنامه " ایران سربلند " با بیان اینکه این ویژه برنامه از ساعات اولین راهپیمایی 22 بهمن ماه روی آنتن شبکه می رود ، اضافه کرد: پخش موسیقی تصویر های مرتبط و انقلابی ، ارتباط مستقیم و زنده با واحد های سیار در سطح شهر ، نمایش حضور پرشکوه مردم در مسیرهای مشخص شده و... بخش های این برنامه است. همچنین گروه رنگین کمان نیز با حضور در پایگاه شبکه برای راهپیمایان به اجرای برنامه می پردازند.

تهیه کننده برنامه " ایران سربلند" در پایان یاد آور شد: این ویژه برنامه از ساعت 8 صبح تا پایان راهپیمایی با تلاش جمعی از مجریان شبکه پنج شكوه حضور مردم در اين حماسه سياسي_ اجتماعي به صورت زنده پوشش تصویری می دهد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/