پخش سری جدید مثلث از شبکه پنج

mosalac111111

سری جدید برنامه مثلث کاری از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج با ساختار و دکور جدید از امشب 20اسفندماه پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج ، محمد قنبری تهیه کننده برنامه مثلث با بیان این مطلب گفت: این برنامه زنده در 70 قسمت 45 دقیقه ای با هدف تقویت فرهنگ ترافیک و بهبود رفتارهای ترافیكی شهروندان با مشارکت راهور ناجا با آیتم و دکور جدید روی آنتن می رود.

تهیه کننده برنامه مثلث توضیح داد: در سری جدید این برنامه به نقش خانواده در فرهنگ سازی وبهبود رفتارهای ترافیکی تاکید بیشتر خواهیم داشت و به بیان دیگر خانواده ، پلیس و اقتصاد ترافیکی اضلاع این مثلث را تشکیل می دهند.

وی با اشاره به دکور جدید این برنامه گفت: برای اولین در این برنامه از دکور مسقف استفاده خواهیم کرد که بصورت مدرن و جدید است.

قنبری با اشاره به بخش های جدید این برنامه توضیح داد: گفتگو با چهره های آشنا ( ورزشکار، هنرمندان و... ) ، گزارش از سطح شهر ، نمایش زشتی و خوبیهای ترافیک ، مسابقه حضوری با مراجعه به سایت برنامه ، مسابقه عکس برای مخاطبان با عنوان صحنه های خوب و زشت ( به قید قرعه جوایز نفیسی به مخاطبان داده می شود) و......از دیگر قسمت این برنامه است.

تهیه کننده مثلث در پایان ادامه داد: با توجه به روزهای پایانی سال این برنامه هر شب ساعت 21:15 دقیقه ویژه ترافیک شهری آخر سال و سفرهای نوروزی شهروندان پخش می شود .

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/