04 خرداد 1395
 
تعـطیـلات آخـر هفـتـه چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
در تعـطیـلات آخـر هفـتـه بـا فیلـم هـای
سیـنـمـایـی و تلـویـزیـونـی شبکـه هـای سیـمـا هـمـراه شـویـد

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « اسلحه» ،« حکمت پنهان» ، « رنگ انتظار » / « خاکستر و پروانه » ، « صندلی چرخدار» ، « سایه برخورشید » / «  قلعه عقاب ها » ، « بیگانگان» ، « سه شنبه ها با موری» ، « سهم گمشده» ،« توماج» / « گمشده در ترانزیت» ، « دو مرد در شهر» ،  « زندانی اسپانیایی» / « جیمی نوترون» ، « تاوان» ،  « سفید ، خاکستری» / « نشانی»  و « مادرم باش» پنجشنبه و جمعه 10 و 11 آذرماه مصادف با 5 و 6 ماه محرم ماه عاشقان حضرت امام حسین (ع) ازشبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود .
 
****************************

شـبـکـه یــک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « اسلحه» به کارگردانی  جسی تررو پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 22 ازشبکـه یک سیما روی آنتن می رود.
داستان این فیلم درمورد یک تبهکار است که پس از آزادی از زندان دوباره به جمع دوستان سابق خود که قاچاقچی اسلحه می باشند ، بازمی گردد تا به عملیات خود ادامه دهند . از طرفی او به پلیس ها نیز اطلاعات جدیدی در مورد اسلحه ها و باندهای قاچاق می دهد.
پل کال درون و کریستا کمپبل به عنوان بازیگران اصلی درفیلم سینمایی « اسلحه » محصول سال 2010 کشورآمریکا بازی کرده اند .
*****************************
فیلم تلویزیونی « حکمت پنهان» به کارگردانی مجید تربیت فرد پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : احمد که مهندس کشاورزی است با وانتی که از پدرش به ارث رسیده مشغول کارمی باشد. روزی یک جوان روستایی را سوار کرده و جوان با دروغ و کلک ماشین احمد را می دزدد. جوان روستایی که نعمت نام دارد ماشین را به ده برده و به پدرنامزدش نشان می دهد و به او می گوید که شغل بسیارخوبی درشهریافته و حتی توانسته با پول آن وانت بخرد. پدر زنش با ازدواج آنها موافقت می کند و جشن ازدواج به انتهای ماه محرم و صفر موکول می شود .
مهدی امینی خواه و محسن بهرامی درفیلم تلویزیونی « حکمت پنهان » بازی کرده اند .
*****************************
فیلم تلویزیونی « رنگ انتظار» به کارگردانی سیدمحسن میرحسینی و تهیه کنندگی سید محسن میرحسینی و فهیمه سلیمانی جمعه 11آذرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : بچه های روستا خبر دارشده اند که بی بی قابله قدیمی روستا چند روزبیشترزنده نخواهد ماند. بچه ها ازشنیدن این خبرغمگین می شوند و تصمیم می گیرند که برای خوشحالی بی بی به استناد خوابی که یکی ازبچه ها دیده است بگویند که پسربی بی که سال ها پیش گم شده و کسی از او خبرندارد ، پیدا شده و قصد دارد به روستا بازگردد.
اردلان شجاع کاوه ، مینا جعفرزاده ، سولمازآقمقانی ، رابعه اسکویی ومحمد فیلی درفیلم تلویزیونی « رنگ انتظار» بازی کرده اند .
*****************************
 
شـبـکـه دو

فیلم تلویزیونی « خاکستر و پروانه » پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم آمده : زینت و پسرش عبدو بعد ازجنگ درجنوب و درکنارکارون تصمیم می گیرند تا مدرسه و کتابخانه ای را که فقط بقایایی از آن بعد ازجنگ باقی مانده و به خرابه ای تبدیل شده است را دوباره بازسازی کنند. زینت در زمان جنگ معلم مدرسه بوده و ازهمرزمان همسرش حسین شنیده که درکنارشط تیرخورده و دیگرهیچ کس از اوخبری ندارد.
نسرین نکیسا، محسن نکویی ، حسین لفته اصل و داریوش فرج پور درفیلم تلویزیونی « خاکستر و پروانه » به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه کنندگی مهدی همایونفربه ایفای نقش پرداخته اند.
****************************
شبکه دو سیما برای روزجمعه 11آذرماه ساعت17:30فیلم سینمایی « صندلی چرخدار » به کارگردانی الیزابتا لوادالی و تهیه کنندگی جولیانا دل پونتا را برای پخش در نظر گرفته است .
درخلاصه داستان فیلم آمده : مرد جوانی که مهندس معماراست ، برای گذراندن خدمت سربازی ، خدمت غیرنظامی را انتخاب کرده است. به خاطرتحصیلات نیمه کاره ای که در رشته ارتوپدی داشته است ، او را به مرکزحمایت ازبیماران فلج مادرزادی اعزام می کنند. او در اولین دیداری که از رئیس مرکز که او هم یک بیمار فلج مادرزادی است، دارد به شدت از انتخاب خود پشیمان شده و نگران ادامه خدمت خود می شود.
استفانو اکورسی، لیبرود رینزو و لورنزا ایندو وینا درفیلم سینمایی « صندلی چرخدار» به ایفای نقش پرداختند .
****************************
فیلم تلویزیونی « سایه بر خورشید» به کارگردانی حسین مرشد شیرازی و تهیه کنندگی محمد تقی انصاری جمعه 11 آذرماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود.
فیلم تلویزیونی « سایه بر خورشید» داستان مردمی را روایت می کند که عقوبت گناهی را پس می دهند که تاریخ، همیشه ایام بر آن گواهی خواهد داد . در شهر کوفه ، حوادث اتفاق افتاده درحد فاصل زمانی شهادت حضرت مسلم بن عقیل و هانی بن عروه و رسیدن امام (ع) به آنجا را روایت می کند.
کاظم افرندنیا، حسین توشه و جعفردهقان به عنوان بازیگران اصلی درفیلم تلویزیونی « سایه بر خورشید » بازی کرده انـد.

****************************
 
شـبـکـه سـه

پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 10:30 فیلم سینمایی « قلعه عقاب ها » به کارگردانی برایان هوتون و با بازی ریچارد برتون و کلینت پاستوود ، محصول سال 1968کشورهای آمریکا و انگلیس از شبکه سه سیما  بازپخش می شود.
****************************
فیلم تلویزیونی « بیگانگان » به کارگردانی عباس رافعی و تهیه کنندگی منصورسهراب پور، پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود .
داستان فیلم تلویزیونی« بیگانگان» خاطرات یک فلسطینی مبارز از زمان اشغال کشورش توسط یهودیان صهیونیست است.احمد دانشجوی دانشگاهی ست که لیلا نیز در آن مشغول به تحصیل است. احمد به لیلا علاقه مند است ، اما نمی تواند علاقه خود را بیان کند. فاروق دوست احمد ، به او پیشنهاد می دهد برای پرستاری ازپیرمردی به نام حُسام به خانه او برود. احمد به خانه حُسام می رود و با قبول شرایط فرزندان حسام، مشغول به کارمی شود.
فیلم تلویزیونی « بیگانگان » با بازی مکسیم خلیل ، محمد حداقی ، لیلیا الاعلرش محصول مشترک ایران و لبنان است .
 ****************************
فیلم سینمایی « سه شنبه ها با موری» به کارگردانی مایک جکسون و با بازی هانک آزاریا و وندی مونیز پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 23:30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره مبارزه باورنکردنی و اعجاب انگیز پروفسور" شوارتز موری " با بیماری سخت و لا علاج ای. ال . اس است. این بیماری، به تدریج اعضا و جوارح اصلی بدن را از کارمی اندازد و باعث مرگ سلولی بافت ها و ماهیچه ها می گردد . موری مرگ را پذیرفته است ، اما می خواهد در واپسین روزهای زندگی به کمال انسانی برسد.
فیلم سینمایی « سه شنبه ها با موری » محصول سال 1999 کشورآمریکا است .
****************************
جمعه 11 آذرماه ساعت 10:30 فیلم تلویزیونی « سهم گمشده » به کارگردانی حسن نجفی از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی  کارمان یونس، خالده فریاوا و گلزار قربان آوا آمده : " تلال" و همسرش "صنم " منتظر تولد فرزند اولشان هستند. " تلال" یک مادر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. "صنم " وضع حمل می کند ،ولی فرزندش دچارمشکل تنفس است و باید در دستگاه انکوباتورنگهداری شود.
****************************
فیلم تلویزیونی « توماج » به کارگردانی احسان عبدی پور جمعه 11 آذرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود .
داستان این فیلم درباره جوان صیادی است که دریکی ازشهرهای جنوبی به دلیل تهمت دزدی که به او می زنند ، تمام اعتبارخود را ازدست داده و حتی درآستانه ازدست دادن ارتباط با نامزد و همسر آینده اش است .
فرشته صدرعرفایی ، مریم بوبانی و ایرج صغیری درفیلم تلویزیونی«توماج » بازی کرده اند.
****************************
 
شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی «  گمشده در ترانزیت » پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما بازپخش می شود.
جان راچفورد و ماریسا پاردس درفیلم سینمایی « گمشده درترانزیت » محصول سال 1993  کشورهای فرانسه و اسپانیا به ایفای نقش پرداخته اند .
****************************
فیلم سینمایی « دو مرد در شهر » به کارگردانی خوزه جیووانی محصول سال 1973 فرانسه جمعه 11 آذرماه ساعت 12:05 ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی آلن دلون و جین گابین خواهید دید : جینو به جرم سرقت در حال گذراندن محکومیت ده ساله خود در زندان است. او رفتار خوبی در زندان داشته و ژان مددکار زندان معتقد است که او می تواند به جامعه بازگردد. ژان تلاش می کند تا دو سال باقی مانده ازمحکومیت جینو مورد بخشش قراربگیرد. مسئول زندان و پلیس مخالف آزادی زود هنگام او هستند. به همین دلیل ژان مجبور می شود که برای آزادی جینو به آنها تعهد بدهد.
****************************
فیلم سینمایی « زندانی اسپانیایی » به کارگردانی و تهیه کنندگی دیوید ممت محصول سال 1974 آمریکا ، جمعه 11 آذرماه ساعت 20:30 درقالب برنامه « سینما4» ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
داستان این فیلم با بازی استیو مارتین درمورد شهروند متخصصی است که در اختراعی به موفقیت می رسد و به همین خاطر هدف سودجویی های بین المللی قرار می گیرید. او که در این راه آرزوی پیشرفت طبقاتی را در سر می پروراند . با اعتماد به نفس بیش ازحدی که دارد به فردی که به تازگی با او آشنا شده و تظاهرمی کند که ثروتی بیکران و خواهری جوان دارد که می تواند همسر آینده او باشد ، اطمینان می کند و درنهایت نیز تنها با تقویت حس تردید می تواند به روشنی برسد.
****************************
 
شـبـکـه تـهــران

انیمیشن « جیمی نوترون» پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 13:30 درقالب برنامه « تماشاخانه » از شبکه تهران پخش می شود .
داستان این انیمیشن درمورد "جیمی نوترون" پسربا هوشی است که هربار دست به اختراعات خارق العاده ای می زند و موجب شگفتی خانواده و دوستان خود می شود .
دبی دری بری ، جفری گارسیا و راب پالسن درانیمیشن « جیمی نوترون» به کارگردانی جیمز ای . دیویس محصول سال 2001 کشورآمریکا بازی کرده اند .
****************************
فیلم تلویزیونی «  تاوان » به کارگردانی رضا غفاری اعتبار و تهیه کنندگی منوچهرهادی 30 دقیقه بامداد روزجمعه 11 آذرماه روی آنتن شبکه تهران می رود.
«تاوان» داستان زندگی دو زوج را درفضای رئالیستی به تصویرمی کشد. داستان اول درباره یک زوج به نام های مسعود کثیری و زهره موسوی است. زهره از بیماری نازایی رنج       می برد و مسعود برای درمان زهره باید هزینه سنگینی را تقبل کند.او برای هزینه درمان همسرش،ناچاراً به قاچاق چوب درجنگل رو می آورد و ناخواسته مرتکب قتل یکی ازنگهبانان جنگل می شود. داستان دوم درباره عباد توکلی و طاهره پورنبی است . طاهره ازبیماری سرطان رنج می برد و شوهراوعباد که نگهبان جنگل می باشد درآستانه مرگ همسرش ، توسط مسعود قهرمان داستان اول ناخواسته کشته می شود. 
کاظم بلوچی ، کیهان ملکی ، بهنازجعفری و شهره لرستانی درفیلم تلویزیونی «تاوان» به ایفای نقش پرداختند .
****************************
فیلم تلویزیونی « سفید ، خاکستری » به کارگردانی کریم دریدی ساعت 13:30 روزجمعه 11 آذرماه ازشبکه تهران پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : لک ، یک دلال معاملات ملکی ازسوی اوکتاویو سولیه و پسرانش رژه و لوئیس مامور شده است تا زمین فرانسوا بلان را به هرترتیب شده ازچنگش در بیاورد و به اوکتاویو و پسرانش بفروشد. او برای این کار به کوهستان می رود. جایی که فرانسوا سالهاست درآنجا به تنهایی زندگی می کند .
کلو ویس کورنیاک ، سیمون آبکاریان و سرجی ریا بوکین درفیلم تلویزیونی « سفید،خاکستری » محصول سال 2005 کشورفرانسه هنرمندی کرده اند .
****************************
 
شـبـکـه شمـا

فیلم تلویزیونی « نشانی» پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : بهروزمیرزایی که فردی معتاد است ازخانه طرد می شود . او که هیچکس را ندارد ، ناگزیر درخیابان ها روز را سپری می کند. شب هنگام فردی به نام سهراب که به خاطربیماری خانواده را ترک و از آن ها دوری کرده است ، او را به همراه خود به منزل می برد.
بهزاد ترابیان دهکردی ، دانش بروجنی و مهدی حیدری از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « نشانی » به کارگردانی داریوش ربیعی و تهیه کنندگی بیژن علی بابا می باشند.
****************************
فیلم تلویزیونی « مادرم باش » به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیه کنندگی افشین زمانی ، جمعه 11 آذرماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می ¬رود.
داستان فیلم روایت کاروانی می باشد که قصد رفتن به کربلا را دارند. در کرمانشاه نرسیده به مرز به دستور فرمانده پاسگاهی از رفتن این کاروان به خاک عراق جلوگیری می شود . در این میان زن میانسالی که قصد دارد به زیارت کربلا برود به فرمانده پاسگاه اعتراض می کند و دلیل رفتنش را خوابی بیان می کند که فرزند مفقودالاثرش از او خواسته که به زیارت کربلا برود.
فرامرز صدیقی، زهره صفوی، رامین راستاد ، شیوا بلوریان و علی امجدی درفیلم تلویزیونی « مادرم باش » هنرمندی کرده اند.


نظر دهيد
  • لطفا فقط در ارتباط با مطلب فوق نظر دهيد
  • محتواي نامناسب بنا بر تشخيص مسئولين سايت به نمايش در نخواهد آمد
نام:
نشاني پست الكترونيك
عنوان:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
نظر:

كد:* Code


تعداد بازديد ها: 1010

اولين نظر را شما بدهيد

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

تاریخ بروز رسانی ( 09 آذر 1390 )
 
< بعد   قبل >
 


 

 

  

* شوراي مديران سيما با حضور سردار كارگر
* نشست خبري اعلام ويژه برنامه هاي دفاع مقدس 93

بازدیدکنندگان: 81547587
 
Email: sid@irib.ir